KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13603590
nr 1360 3590
Berit Zetterman, Hav med båt. Signerad. Olja på pannå, 120x90 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:03:36
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)